NUKED Festival 2013 (30.08)

1077306_536772526378157_274862191_o

>> LOCATION : Raceland Krško << >> LINE UP << --------Bands/Live acts-------- Zebra Dots & Big Band Krško http://www.zebradotsmusic.com/ http://www.bigbandkk.si/ Zircus https://www.facebook.com/ZircuS Kontradikshn https://www.facebook.com/Kontradikshn?hc_location=timeline Justin's Case https://www.facebook.com/justinscase.music Leeloojamais http://www.leeloojamais.com/ Duo Tajna Veza Sextet Pok Anja Kramar feat. Danej Pukl --------DJ's-------- LxS (SLO) https://soundcloud.com/lexis Ivica Petak (CRO) https://soundcloud.com/ivica-petak-1 Wyrus (CRO) https://soundcloud.com/wyrus Forest People (BIH) https://soundcloud.com/forest-people Nitevision (CRO) https://soundcloud.com/nitevision Tech Mex (CH) https://soundcloud.com/techmex Marx P. (SLO/AT) https://soundcloud.com/markop2p Rydel (SLO/NL) https://soundcloud.com/djrydel Psiho (SLO) https://soundcloud.com/djpsiho Deyco (SLO) https://soundcloud.com/deyco-production G8 (SLO) https://soundcloud.com/g8official Manuel Dark (SLO) https://soundcloud.com/manueldark ErXon (SLO) https://www.facebook.com/erXonOfficial?fref=ts Guli (SLO) http://www.mixcloud.com/gulidj/ Jack Bixby (SLO) https://www.facebook.com/jack.bixby.1?ref=ts&fref=ts Sky&Shell (SLO) https://soundcloud.com/skyandshell Mate (SLO) https://soundcloud.com/dj-mate Christian Van Gurgl (SLO) https://soundcloud.com/cristian-van-gurgel Mad Funker (SLO) https://soundcloud.com/mad-funker Lukass (SLO) https://soundcloud.com/lukassounddesign Jeffrysoul (SLO) https://soundcloud.com/jeffo Piko (SLO) https://soundcloud.com/gregor-pintaric-piko Mike Van Poll (SLO) https://soundcloud.com/dj-mike-van-poll Shu Shu vs. Natikatchi (SLO) Roky (SLO) Cinch (SLO) --------Rap masters-------- Alkomobb (Gero vs. Shwepa) Krof Drill Burke Marchezz --------------------------- >> BENEFITS & OTHER ACTIVITIES << FREE BUS (Krško<>Raceland)
FREE CAMPING
Live act grafitarji
Breakdancers
Alterego – Plesno društvo Imani
Tek v petkah
Tek v plavutkah

>Pri nakupu vstopnice na prodajnih mestih slovenskih železnic Vam ob nakupu vstopnice podarijo 50 % popust na vožnjo z vlakom na katerikoli relaciji.< >Z Nuked festival vstopnico pa Vam na Hrvaških železnicah priznajo 40 % popust na vožnjo z vlakom na relaciji Hrvaška-Krško.< >> NUKED HOTSPOTS << Štiblc Bubka bar Lokal MC Krško ------------------VSTOPNICE/TICKETS---------------- Predprodaja vstopnic na vseh prodajnih mestih Eventim! NUKED VSTOPNICE (3 dni) Prvih 200 vstopnic/First 200 tickets: 15 EUR Predprodaja (do 25.8): 20 EUR Redna prodaja: 25 EUR GENERAL INFO: nuked.festival@gmail.com For more info visit: www.nuked-festival.com

Komentarji